Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Posejdona

W dniu Św. Mikołaja na pływalni Posejdon w Brzozowie odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Posejdona. W zawodach wystartowało blisko 150 uczestników reprezentujących Szkoły Podstawowe z terenu gminy Brzozów. Najliczniejszą reprezentację wystawiły SP Nr 1 w Brzozowie i SP Nr 1 w Humniskach. Dzieci rywalizowały w czterech kategoriach wiekowych.

Rywalizacja toczyła się zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i sztafetowych. W punktacji szkolnej zwyciężyła SP Nr 1 Brzozów zdobywając 586 punktów. Drugie miejsce zajęła SP Nr 1 w Humniskach zdobywając 352 punkty. Na trzecim miejscu uplasowała się SP Stara Wieś z 56 punktami na koncie. Dzieci za konkurencje indywidualne i sztafetowe otrzymały medale, nagrody i dyplomy. Szkoły otrzymały pamiątkowe statuetki. W ceremonii dekoracji uczestniczył oczywiście obecny w tym dniu na basenie Św. Mikołaj. Po ceremonii medalowej odbyły się konkurencje dodatkowe za które dzieci otrzymywały cukierki oraz mikołajkowe pierniki wykonane przez firmę Sweet Project Pani Joanny Siwak. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców dzieci, na co dzień pływających w naszej sekcji pływackiej, którzy w tym dniu stali się pomocnikami Św. Mikołaja i pomogli mu zakupić nagrody i medale (Zbyszek Duplaga, Anna Florczak Dorota Fabisiak, Andrzej Kędra, Paweł Szałajko, Wojciech Nastał, Sylwia Wątróbska, Katarzyna Gnatek, Karolina Woźny).