Rolniku! Spisz gospodarstwo rolne przez Internet i wesprzyj naszą gminę!

Gmina Brzozów bierze udział w konkursie organizowanym przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu. Konkurs adresowany jest do gmin, w których użytkownicy gospodarstw rolnych dokonują samospisu internetowego w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r. Na zwycięskie gminy czekają wartościowe nagrody m.in. zestawy komputerowe, komputery all – in – on czy tablety.

W rankingu gmin Podkarpacia w kategorii IV gminy miejskie i miejsko-wiejskie o liczbie gospodarstw do spisu powyżej 1000  – gmina Brzozów zajmuje aktualnie II miejsce, zaraz za Rzeszowem.

Dlatego bardzo liczymy, że wszyscy rolnicy z naszej gminy spiszą swoje gospodarstwa rolne przez Internet. Dzięki temu mamy szansę wygrać atrakcyjne zestawy do nauki, które przekażemy placówkom oświatowym z terenu gminy Brzozów. 

Rolniku, jeśli masz problem ze spisaniem się przez Internet, zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Brzozowie, lub o kontakt pod numerami telefonu: 13 3061073; 133061078. 

Spisu można dokonać pod linkiem https://spisrolny.gov.pl/

REGULAMIN KONKURSU

Rolnicy, bardzo na Was liczymy – wystarczy się spisać przez Internet!